Kontaktid

Kontaktid

Nelgi tee 1, Viimsi alevik , Viimsi Vald, Harju Maakond, 74001

KMRNO   EE100639148

TP154307

Reg. nr. 10618178

Tel. 6 028 873 

SWEDBANK EE572200221013652745

Meie meeskond

Töötajad

August Kiisk

Haldusjuht / Päikeseratta, Pargi, Uus-Pärtle, Leppneeme lasteaiad ja Nelgi tee 1 hoone

august@viimsihaldus.ee

+372 5067445

Andrus Villemson

Haldusjuht / Viimsi kool, Randvere kool, Püünsi kool – lasteaed

andrus@viimsihaldus.ee

+372 5058395

Toomas Telling

Haldusjuht / Haabneeme Kool, Karulaugu lasteaed, Viimsi Artium

toomas@viimsihaldus.ee

+372 59078501

Remo Merimaa

Spordirajatiste haldusjuht

remo@viimsihaldus.ee

+372 58556379

Heidi Kirsimäe

Viimsi Huvikeskuse juht

heidi@huvikeskus.ee

+372 56676335

Evi Reitel

Viire Ernesaks

Peeter Rüütel

Juhatus

Ragner Paevere

Nõukogu

Alar Mik

Nõukogu esimees

 

alar.mik@viimsivv.ee

Jan Trei

Nõukogu liige

 

jan.trei@elvl.ee

Antoon Hubert Van Rens

Nõukogu liige

antoonvanrens@gmail.com

Gert Kerde

Nõukogu liige

 

gert.kerde@gerker.ee