Kontaktid

Kontaktid

Nelgi tee 1, Viimsi alevik , Viimsi Vald, Harju Maakond, 74001

KMRNO   EE100639148

TP154307

Reg. nr. 10618178

Tel. 6 028 873 

SWEDBANK EE572200221013652745

Meie meeskond

August Kiisk

Haldusjuht / Päikeseratta, Pargi, Uus-Pärtle, Leppneeme lasteaiad 

august@viimsihaldus.ee

+372 5067445

Andrus Villemson

Haldusjuht / Viimsi kool, Randvere kool, Püünsi kool – lasteaed

andrus@viimsihaldus.ee

+372 5058395

Toomas Telling

Haldusjuht / Haabneeme Kool, Karulaugu lasteaed, Nelgi tee 1 hoone

toomas@viimsihaldus.ee

+372 59078501

Remo Merimaa

Haldusjuht / Spordrajatised, Viimsi Artium

remo@viimsihaldus.ee

+372 58556379

Heidi Kirsimäe

Viimsi Huvikeskuse juht

heidi@huvikeskus.ee

+372 56676335

Evi Reitel

Viire Ernesaks

Peeter Rüütel

Kalle Erm

Tehnika- ja korraldusjuht / Viimsi Huvikeskus

kalle@huvikeskus.ee

+372 50 59043

Elise Carola Alajärv

Turundusspetsialist / Viimsi Huvikeskus

elise@huvikeskus.ee

+372 53414322

Juhatus

Ragner Paevere

Nõukogu

Alar Mik

Nõukogu esimees

 

alar.mik@viimsivv.ee

Jan Trei

Nõukogu liige

 

jan.trei@elvl.ee

Antoon Hubert Van Rens

Nõukogu liige

antoonvanrens@gmail.com

Gert Kerde

Nõukogu liige

 

gert.kerde@gerker.ee

Meie töötajad

Majahoidjad ja remondimehed

Andrei Kukušin
Raivo Kübar
Ivo Lehtmets
Kalev Oidermaa
Meelis Pallo
Voldemar Parts
Valeri Hlebnikov
Jaan Pihel
Urmas Plaks
Aare Rahe
Kurt Ingerman
Elmar Liinev
Eva Okkas
Roman Raag
Jaak Rosin
Mihhail Višnjakov

Sadamatöölised

Peep Pärnamaa
Sten Sults
Igor Tarnapovitš
Einer Piirisaar

Koristajad

Eevi Allase
Jane Arumäe
Malle Ojari